W świecie smaków

Witajcie w naszej Kawiarni&Restauracji Julia – miejscu, gdzie finezja i smak naszego Szef Kuchni oraz Szefa Cukierni sprosta nawet najbardziej wymagającym podniebieniom. Restauracja specjalizuje się w kuchni polskiej oraz daniach wegańskich i wegetariańskich . Nasi Goście doceniają nie tylko wykwintne dania z karty, ale także różnorodność smaków, dostępnych w formie bufetu szwedzkiego. 

W Kawiarni znajdziecie robione na miejscu ciasta, tory oraz desery lodowe na bazie produkowanych na miejscu lodów.

Sala restauracyjna

BANKIETY I IMPREZY RODZINNE

Sala restauracyjna jest idealnym miejscem organizacji bankietów oraz wydarzeń okolicznościowych. Jednocześnie jesteśmy w stanie ugościć 120 osób.

Ze względu na charakter uroczystości lub na Państwa życzenie możemy wydzielić część sali, aby stworzyć kameralne, ustronne miejsce dla części Gości, na przykład dzieci lub osób starszych.

Kawiarnia Julia - Nasz słodki sekret

PYSZNA KAWA I DOSKONAŁE WYPIEKI

Nasz słodki sekret, który sprawia, że wielu z naszych Gości do nas wraca? Tak, to nasza wyjątkowa kawiarnia, gdzie zapach świeżo parzonej kawy i aromat świeżych wypieków zapraszają, by zostać z nami chwilę dłużej. Polecamy także znakomite desery lodowe, musy, koktajle oraz wiele innych przysmaków.

Kawiarnia posiada również duży słoneczny taras - Zapraszamy!

Lobby bar

TWOJE MIEJSCE SPOTKAŃ

Hotelowy Lobby Bar to miejsce, gdzie w spokoju przeczytasz poranną gazetę, wypijesz kawę lub drinka ze wspólnikiem czy odpiszesz na zaległe maile. To przestrzeń, która doskonale uzupełnia naszą ofertę biznesową. Duży ekran umieszczony wewnątrz sprawia, że Lobby Bar w mgnieniu oka zmienia się w miejsce śledzenia ważnych wydarzeń sportowych. 

Restauracja U Hochoła & Browar Mariental

SALA MIESZCZĄCA DO 150 OSÓB

Zapraszamy również do naszego drugiego obiektu, oddalonego o zaledwie 250 m od hotelu Kryształ.

Restauracja U Hochoła oraz Browar Mariental to klimatyczny miejsca zlokalizowany w samym sercu Szklarskiej Poręby, przy ulicy 1 Maja 11.

Specjalność restauracji to tradycyjna kuchnia polska – mięsa grillowane i smażone, dania mączne, ryby, zapiekanki ziemniaczane w tyglu, oraz ważone na miejscu piwo.

Zapraszamy do zapoznania się z całą jej odsłoną. www.uhochola.pl

Zapraszamy do kontaktu

W sprawie bankietów i imprez rodzinnych

Twoje miejsce

w samym sercu Szklarskiej Poręby

Bądź na bieżąco

Newsletter

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

Interesuje mnie:

Wymagana zgoda

Gwarancja najlepszej oferty

Tylko przy rezerwacji na stronie www lub telefonicznie
© 2022
Hotel Kryształ
| Szklarska Poręba